דור.קי

פיתוח ייצור ושיווק תכשירים וטרינריים וחקלאיים.

איכות זה בטבע שלנו

דור.קי היא חברה משפחתית אשר  נוסדה על ידי ד”ר קובי יגאנה, בעל Ph.d מהפקולטה לחקלאות, האוניברסיטה העברית בירושלים. עם למעלה מ-30 שנות ניסיון של ד”ר יגאנה בתחום התכישירים הוטרינריים והגנת הצומח, לחברה הנסיון, הידע והטכנולוגיה הנדרשים על מנת לפתח, לייצר, לרשום ולשווק מוצרים יחודיים, חדשניים, גנריים ואף בהתאמה אישית במגוון רחב של קטגוריות. החברה פועל בהתאם לסטנדרט ניהול מערכות ובעלת תו תקן ISO 9001-2015.

דור.קי היא חברה דינאמית וגמישה הפועלת בשאיפה מתמדת לשפר את סל המוצרים המוצע על ידה, בהתאם לצרכים הקיימים בשוק, תוך שמירה על הערכים אותם חרטה על דגלה:

איכות, אמינות וחדשנות

אנו מציעים מגוון רחב של תכשירים וטרינריים לעופות, בקר, צאן, סוסים וחיות מחמד. כלל התכשירים רשומים ומיוצרים תחת פיקוח ועל פי
הדרישות וההנחיות של הרשויות בישראל, תוך עמידה בסטנדרטים נוקשים ובלתי מתפשרים של איכות ומעקב מתמיד של מעבדות בקרת האיכות
המתקדמות בישראל.

לוגו חבר התאחדות התעשיינים

•תכשירי הדברה – פיתוח וייצור תכשירי הדברה בפורמולציות מתקדמות וייחודיות לשימוש על בעל החיים ובסביבתו.
•תכשירי חיטוי – מגוון רחב של תכשירי חיטוי (נוזליים ואבקות) לחיטוי ציוד, מבנים, משטחים ורכבים במבנים חקלאיים, חוות, מדגרות, לולים, אורוות, רפתות ומתקני חליבה.
•תוספי מזון – נוזליים ואבקתיים להוספה למי השתייה של מגוון בעלי חיים.
•חיות מחמד – מגוון תכשירים לחיות מחמד כמו כלבים, חתולים ועוד.
•תכשירים לסוסים – ליין תכשירי סוסים לשיפור הבריאות, הרווחה, היכולות והביצועים של הסוסים. תכשירי המחלקה פותחו בשיתוף פעולה עם וטרינריים מובילים בתחום הסוסים בישראל.
•תכשירי הדברה להגנת הצומח – מחלקת הפיתוח בתחום הגנת הצומח מתמחה בפיתוח פורמולציות גנריות מתקדמות ומשופרות לחומרים פעילים אשר הפטנט שלהם פג.
•שיווק תרכיבים

דור.קי שמה לה למטרה לספק ללקוחותיה מוצרים
איכותיים, חדשניים ומתקדמים במחירים תחרותיים ומבלי להתפשר על בטיחות המשתמש הסופי והגנת הסביבה. לרשות החברה עומד צוות מיומן, מקצועי ומנוסה של וטרינרים, רוקחים, כימאים ואגרונומים המסייע במחקר ופיתוח של תכשירים חדשים. 

לחברה רשת שיווק והפצה של מוצריה וכן של מוצרים המיוצרים על ידי אחרים. בנוסף, לחברה מספר מפיצים בינלאומיים המקדמים את תפוצת מוצריה. בשנים האחרונות החברה נהנית מביקוש הולך וגובר למוצריה בשווקים בינלאומיים, ביניהם, סין, ויאטנם, אמריקה הלטינית, מדינות בריה”מ לשעבר, קפריסין, פולין, בולגריה, יוון, ניגריה ועוד.

צוות הייצוא של החברה מנוסה בכלל ההיבטים הנדרשים בהתמודדות עם שווקים בינלאומיים. אנו מחוייבים לאיכות מוצרינו ולמתן יעוץ והדרכה
שוטפים ללקוחותינו, נשמח שתצרו איתנו קשר.

איכות מוצרים

מוצרי החברה מיוצרים תוך עמידה בסטנדרטים נוקשים ובלתי מתפשרים של איכות ונמצאים תחת מעקב מתמיד של מעבדות בקרת איכות מוסמכות על ידי משרד החקלאות הישראלי.

חדשנות

החברה ידועה ביכולות הפיתוח המתקדמות שלה ומשקיעה כל העת מאמצים רבים בפיתוח תכשירים חדשניים, בעלי תשלובות מתקדמות ובהתאמה מלאה לצרכי השוק המקומי.

צוות מיומן

לחברה צוות מיומן, מקצועי ומנוסה של וטרינרים, רוקחים, כימאים ואגרונומים המסייע במחקר ופיתוח של תכשירים חדשים.

פעילות רחבה

דור.קי מפתחת, מייצרת ומשווקת מגוון רחב של תכשירים וטרינריים לעופות, בקר, צאן, סוסים וחיות מחמד. כמו כן דור.קי מפתחת ומייצרת מגוון רחב של תכשירים להגנת הצומח וגידולים חקלאיים.

דור.קי בעולם

השותפים העסקיים שלנו